Logo

MAX Komfort jest firmą handlowo-usługową działającą na rynku od ponad 18 lat. Jej twórca i założyciel Adam Kamiński posiada ponad 20 –letnie doświadczenie w profesjonalnym obrocie płytkami ceramicznymi oraz elementami wyposażenia łazienek. Od 2011 r. Max Komfort z sukcesem pracuje na wielu trójmiejskich i warszawskich inwestycjach z innowacyjnym produktem jakim są wielkoformatowe płyty stosowane na elewacjach budynków oraz w ich wnętrzach.

 

Doświadczenie, determinacja, poczucie odpowiedzialności przy realizacji projektów handlowych oraz współpraca z jednymi z najlepszych architektów i projektantów prowadzi do satysfakcji zarówno klientów indywidualnych firmy jak i deweloperów.

 

Max Komfort skoncentrowało się na produktach pochodzących od rzetelnych, renomowanych fabryk włoskich, w szczególności Grupy FLORIM, które nie podążają za najwyższymi światowymi standardami lecz je wyznaczają.

 

Dążąc do pełnego zadowolenia swych klientów, MAX Komfort stworzyło Biuro Obsługi Inwestycji, posługując się wyspecjalizowaną kadrą starannie dobranych pracowników, pełnych pasji i zaangażowania podczas współpracy z inwestorami, architektami i firmami budowlanymi.

 

Dzięki temu firma MAX Komfort sprawnie działa na każdym etapie transakcji ze swymi klientami od momentu wyboru koncepcji, po realizację i montaż produktów na inwestycjach.

 

Doradcy techniczni MAX Komfort wspierają kontrahentów swą specjalistyczną wiedzą zdobytą podczas licznych szkoleń przeprowadzanych w siedzibie firmy i zagranicą -bezpośrednio u producentów. Posiadając szeroki wachlarz możliwych rozwiązań technicznych (specjalistycznych) przy stosowaniu płytek ceramicznych, gresów porcelanowych i spieków kwarcowych, są gotowi znaleźć optymalny, najlepszy produkt dla konkretnego klienta czy to na obiekty mieszkalne, czy też na przemysłowe i użyteczności publicznej.

 

Obecnie firma MAX Komfort, podążając za nowymi trendami, wspólnie z zaufanymi partnerami, realizuje fasady wentylowane, podłogi podniesione, montaż płytek na sucho jak również tworzy nowoczesne elementy wyposażenia wnętrz z wielkoformatowych płyt, takie jak blaty, meble kuchenne, stoły.

arrowarrow

Główny cel działalności MAX Komfort to umocnienie pozycji na rynku i permanentny rozwój w branży budowlanej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, bezpieczeństwa i komfortu.

 

Przez wiele lat firma MAX Komfort „dojrzewała”, aby móc podzielić się z Państwem swą bogatą wiedzą i wypracowanym doświadczeniem.

 

Dlatego też jest otwarta na Państwa propozycje i gotowa służyć poradą oraz wsparciem przy realizacji tych małych i dużych projektów.

Przejdź do oferty
Nie boimy się wyzwań, jesteśmy otwarci na propozycje i gotowi do współpracy

Płytki ceramiczne spieki gresowe płyty wielkoformatowe

ul. Wielkopolska 250
81-531 Gdynia

Telefon:
+48 58 668 03 99

E-mail:
maxkomfort@maxkomfort.eu