Logo

wellness

WELLNESS - tworzy wyciszoną atmosferę i niepowtarzalny klimat sprzyjający zapewnieniu stanu zdrowej równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka. Osiągniecie dobrego samopoczucia jest w głównej mierze predystynowane przez wykreowane środowisko.

 

Podążając tą myślą, spośród asortymentu produktów Grupy Florim, możemy starannie wyselekcjonować płytki, które swą prostą i nowoczesną formą idealnie wkomponują się w salony wellness, a zarazem spełnią restrykcyjne wymagania bezpieczeństwa miejsc użyteczności publicznej.

 

Marka JACUZZI oferuje kolejny sposób na osiągniecie stanu relaksu – minibasen z hydroterapią i chromoterapią. Kąpiel w jacuzzi zapewnia głębokie odprężenie, działając intensywniej i silniej niż klasyczny masaż. Dzieje się tak, ponieważ woda opływa całe ciało, wzmacniając efekt oddziaływaniem termicznym i hydrostatycznym.

 

Terapia hydromasażem jacuzzi przyczynia się w głównej mierze do usprawnienia pracy układu krążenia oraz układu nerwowego, a ponadto jest sprawdzonym sposobem na regenerację dla zmęczonego organizmu. Podczas kontaktu z ciepłą, bąbelkującą wodą odpoczywa zarówno umysł, jak i ciało, a to wpływa na poprawę samopoczucia i zapewnia nam zdrowszy sen.

 

Dopełnieniem terapeutycznych funkcji jest chromoterapia jacuzzi (leczenie światłem). Kolory oddziałując z naszą podświadomością wprowadzają nas w odpowiedni nastrój. W zależności od barwy możemy osiągnąć efekt uspokojenia, ukojenia lub pobudzenia.

Minibaseny są urządzeniami permanentnie przygotowanymi do kąpieli, nie wymagającymi częstej konserwacji. Mogą być stosowane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

wellness
Wstecz

Płytki ceramiczne spieki gresowe płyty wielkoformatowe

ul. Wielkopolska 250
81-531 Gdynia

Telefon:
+48 58 668 03 99

E-mail:
maxkomfort@maxkomfort.eu